Szkoła Matematyka na 5 z plusem

jest placówką zajmującą się edukacją dzieci i młodzieży. Chcemy poszerzać wiedzę matematyczną i zarażać dzieci pasją do tego pięknego przedmiotu. Szkoła powstała ponieważ wiemy jak duże znaczenie zyskuje obecnie matematyka, zarówno w nauczaniu jak i w życiu codziennym. Dodatkowo od 2010 roku stała się ona przedmiotem obowiązkowym na maturze.

Wierzymy, że każdy może nauczyć się matematyki. Należy tylko wcześnie o to zadbać i stworzyć młodemu człowiekowi odpowiednie warunki. Celem naszej szkoły jest nowoczesne i skuteczne nauczanie matematyki na wszystkich etapach edukacji.

Zajęcia w szkole są dostępne dla każdego – od ucznia z problemami w szkole po prymusa, który bierze udział w konkursach oraz olimpiadach. Zajęcia odbywają się w małych grupach, aby pomóc każdemu z jego indywidualnym problemem.

Więcej informacji o ofercie szkoły, kursach dla różnych grup wiekowych znajdą Państwo w zakładkach na górze strony. Dokładne godziny działania, ceny czy informacje o grupach pod numerem telefonu.

szkoła matematyka na 5 z plusem w Łowiczu. korepetycje z matematyki dla dzieci i młodzieży, korepetycje matematyka, zajęcia pozalekcyjne

Szkoła Matematyka na 5 z plusem

os. Dąbrowskiego 24